Pensjonacik pod tulipanem nad jeziorem

Pod tulipanem
  • Romantyczna dwójka pod tulipanem
  • Apartament pod tulipanem
  • Apartament pod tulipanem
  • Kuchnia pod tulipanem
  • Galeria Wiejska
  • Nasze zejście do wody
  • Kuchnia w Domku na górce
  • Romantyczna dwójka w Domku na górce
  • Gorąca beczka w Domku na górce

Opublikowano: 16-03-2012 | Wygaśnie: 01-01-2022

Wyświetleń: 492 (unikalne: 273)

Dodane przez: zawady
Region: Mazury
Adres: Zawady Oleckie 19-420 Zawady Oleckie 25
Telefon: 875238828
E-mail: pokaż adres email...

Pensjonacik pod tulipanem nad samym jeziorem i oddalony 300m Domek na górce na skraju Puszczy Boreckiej. Siedliska z duszą z dala od wsi. Domy całoroczne w starych pruskich zabudowaniach. W każdym max.7 osób. Luksusowo i niebanalnie urządzone pokoje z łazienkami i kominkiem lub piecem kaflowym - w każdym obiekcie dwójka i 4 os. apartament z możliwością rozdzielenia na dwie dwójki oraz duża w pełni wyposażona kuchnio-jadalnia. Na całym terenie WI-FI. Wypoczynek z przyrodą i sztuką. Galeria Wiejska a w niej przedmioty użytkowe ze starego drewna i ceramika wyrabiana przez gospodarzy, od maja do września warsztaty ceramiczne. Raj dla ornitologów, grzybiarzy, wędkarzy, turystów pieszych (idealne tereny na nordic walking) i rowerzystów (3 rowery górskie dla gości), miłośników pływania w jeziorze lub łódką (canoe do dyspozycji gości). Gorąca beczka, sauna, prywatna plaża! Zimą świetne warunki na narty biegowe. Wyciąg narciarski 30 km od nas. Można przyjechać z psem lub kotem. Możliwość zamówienia wyżywienia.

 

Ceny:

120 zł romantyczna dwójka z własną łazienką w pokoju

200 zł 2 pokojowy (4 -os) apartament z łazienką

35 zł dostawka

110 zł pokój dwuosobowy powstały z przedzielenia apartamentu

 

Wolne terminy zawsze pod http://zawady-oleckie.com/wiki/rezerwacja

 

Obiekt rekomendowany przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” - max. kategoria „trzy słoneczka”, wyróżniony w Konkursie - Agro - Eko, drugie miejce w ogólnokrajowym konkursie "Na wsi najlepiej", posiada certyfikat przyznający prawo do używania marki „Gospodarstwo przyjazne naturze”. Gospodarstwo jest certyfikowanym gospodarstwem rolnym ekologicznym.

 

Zawady Oleckie - wioska na skraju Puszczy Boreckiej, nad dwoma jeziorami. Mazury Garbate, środek trójkąta między Gołdapią, Giżyckiem i Oleckiem, na granicy Mazur i Suwalszczyzny, Prusy Wschodnie. Pensjonacik położony jest przy polnej drodze nad jezioro, 1 km od wsi, Domek na górce w zakolu rzeczki z dala od sąsiadów.


captcha




Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 30,00 zł / 180 dni



Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Back to top