Dodanie do naszej bazy za darmo!!!

Opublikowano: 17-07-2018

Wróć do spisu artykułów


Zapraszamy do dodawania obiektów do naszej bazy!!! - możesz dodać obiekt noclegowy lub usługowy - wszystko za darmo.

Jeśli w twojej okolicy są atrakcje turystyczne, które chciąłbyć polecić swoim klientom, równiez możesz je dodać (jeśłi jueszcze ich nie ma) do bazy - podpisz wtedy zdjęcia - czyje są i podpisz autora opisu. Dodanie dobazy jest za FREE, jeśli jednak chciałbyś, żeby twój obiekt wyświetlał się na początku listy wyników wyszukiwania, skorzystaj z opcji PROMOWANIE - za jedyne 30 zł możesz na 180 dni wyróznić swój obiekt - bedzie na górze wyszukiwania w kolejności dodawania do obiektów promowanych.

Drobna opłata za promowanie pozwoli utrzymać serwis - chcemy stworzyć platformę dla wszystkich obiektów tych dużych i małych. Nie kazdego stać na ponoszenie ogromnych kosztó reklamy, u nas robimy to za darmo, a jeśli chesz nas wspomóc, możesz to zrobić choćby tak niewielką kwotą. Jeśli potrzebujesz faktury do płatności, koniecznie nas o tym poinformuj w majlu, podajac dane do faktury.

Jeśli chcesz być reklamowany na pierwszej stronie - napisz do nas...Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Back to top